Günün fırsatı

OPAX ​ARD-2545 KABLOSUZ FULL SET AKÜ DAHİL FULL ALARM SETİ (SİREN KABLOLU)

OPAX ​ARD-2545 KABLOSUZ FULL SET AKÜ DAHİL FULL ALARM SETİ (SİREN KABLOLU)
OPAX ​ARD-2545 KABLOSUZ FULL SET AKÜ DAHİL FULL ALARM SETİ (SİREN KABLOLU)
Üretici: OPAX
Ürün Kodu: ARD-2545
Stok Durumu: 20
    Miktar:  
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Paket İçeriği

 • 1 Adet ARD-2545 Kablolu & Kablosuz Alarm Paneli
 • 1 Adet ARD-507 Kablosuz PIR  Hareket Dedektörü 
 • 1 Adet ARD-2005 Kablosuz Manyetik Kontak
 • 2 Adet Kablosuz Alarm Paneli Kumandası
 • 1 Adet Kablolu BGR-10 KIRMIZI/MAVİ/KIRMIZI-MAVİ Harici Siren (Akü Dahil)
 • 1 Adet 12 Volt 7 Amper Kuru Bakımsız Akü
 • ARD-2545 Genel Özellikler

   

  Cep Telefonunuzda Uygulama üzerinden Kurma / Açma

  Cep Telefonunuzda Uygulama üzerinden Kurma / Açma
  Sistemi dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerden, Cep Telefonunuzdan OPAX uygulamamız ile Alarmınızı  Aktif / Pasif konuma getirebilirsiniz. Sadece Alarmınızı aktif / pasif yapılabildiğini düşünmeyin, cihazın panel üzerinden yapılacak tüm işlemleri cep telefon uygulamasındanda yapılabilmektesiniz. Alarmınızı programlamak için veya mühendislik ayarlarını yapabilmek için programla kodlarını öğrnemenize gerek yok, Tüm Güvenliğiniz avuçlarınızın arasında, sade anlaşılır ve Türkçe..

  PSTN / GSM Çalışma Özelliği

  PSTN / GSM Çalışma Özelliği
  Panelinizi 2 farklı şekilde kontrol edilebilmektesiniz... PSTN ve GSM (SMS), Kablolu Network ile çalışabilmektedir. Panelinize takacağınız hattınıza göre sistemi farklı çalıştırabiliyorsunuz. GSM özelliği ise SMS ve Konuşmayı destekleyen sim kartı kullanıyorsanız bu şekilde de yine uygulama üzerinde alarmınız kontrol edebilmektesiniz. SIM Kartınız yoksa cihazın PSTN girişini (Telefon Hattı) özelliğini kullanarak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.


  Karşılıklı Konuşma

  Karşılıklı Konuşma
  Opax Android ve IOS uygulaması ile panelinizin bulunduğu ortamda Tek Tuşla  karşılıklı konuşma yapabilmektesiniz. İster Ailenizle ister Çalışanlarınızla  hızlıca görüşebilirsiniz.Bu Fonksiyonda Her ki tarafın sesi birbirlerine ulaşmaktadır.

  Ortam Dinleme

  Ortam Dinleme
  Opax Android ve IOS uygulaması ile Alarm panelinin bulunduğu ortamı telefonunuzdan dinleyebilirsiniz. Ortam Dinlemesnii tuşladığınızda sizin sesiniz karşı tarafa gitmez sadece panelin bulunduğu ortamın sesini dinleyebilirsiniz..


  Acil Durum Çağrısı

  Acil Durum Çağrısı
  Acil durumlarda panel üzerinden veya kumanda ile SOS çağrısı yapabilme fonksiyonu. Bu fonksiyon evdeki yaşlı bir hastanıza kumanda verdiğinizde aniden sağlık durumunda negatif bir gelişme olduğunda kumanda veya panel üzerinden tek tuşla SOS acil yardım butonuna bastığınızda, sirenizi çalmaya başlar aynı anda panel üzerinde kayıtlı kişilere ve aynı anda AHM merkezinede durum rapor edilmektedir.

  Akıllı Soket/Priz

  Akıllı Soket / Priz
  Cep Telefonuzu üzerinden 16 adete kadar Dilediğiniz cihazı istediğiniz zaman tek tuşla Açıp Kapatabilirsiniz. Evinizde kombinizin elektriğini akıllı prize taktığımıız varsayalım, Uygulama üzerinden dilediğiniz yerden Kombinizi açıp kapatabilirsiniz.. Akılı  prizimiz aynı zamanda alarm anındada devreye girmektedir. İşyerinizin içinde veya dışına projektör taklılı olduğun düşünelim, alarm anında projektörlerinizi otomatik olarak aktif hale getirebilirsiniz, hemde kablosuz olarak. Alarm paneli ile projektör arasına asla kablo çekmiyorsunuz...


  Dahili Siren

  Dahili Siren
  Alarm Panelimiz üzerindede dahili siren bulunmaktadır, alarm anında hem içerde dahili sireniniz çalarken dışardada harici sireniniz çalmaktadır. Dahili siren için extra bir ücret ödemiyorsunuz.

  Harici Siren Desteği

  Harici Siren Desteği
  Alarm Panelimize Hem Kablolu Harici siren Hemde Kablosuz Harici Siren Takabilmektesiniz. Cihazımız aynı anda hem kablolu sireni hemde kablosuz sireni aynı anda çalıştırabilmektedir.


  Haber Alma Merkezi

  Haber Alma Merkezi
  Panelimiz Alarm Haberalma merkezine yönlendirebilirsiniz. Panelimiz CONTAC ID  Protokolünü destekleyip, Kurma /Açma Raporu , Alarm anında rapor, Günlük Test raporları gönderme özelliğine sahiptir. Ayrıca panelimiz düzeldi raporuda göndermektedir. Panelimizin bir diğer özelliği ise aynı anda hem AHM merkezini hemde sizi aramaktadır..

  Ses Kaydı Yapabilme

  Ses Kaydı Yapabilme
  Alarm anında ortamdaki sesleri 20 saniye boyunca kayıt edebilir ve dinleyebilirsiniz


  Sireni Çaldırma

  Sireni Çaldırma
  Cep telefonunuz üzerinden uygulamamız ile Panelinize ait Hem dahili sireni hemde Harici Sireni tek tuşla çaldırabilir veya susturabilirsiniz.

  Bildirim Seçenekleri

  Bildirim Seçenekleri
  Sistem Alarm durumunda tanımlanan numaralara Arama / SMS veya Cep telefonuna bildirim göndermektedir. Bu bildirim üzerinize alarmınızı pasif konuma veya tekrar aktik konuma getirebilirsiniz.


  Zamanlı Kurulum

  Zamanlı Kurulum
  Panelinize otomatik olarak belirlediğiniz saatlerde Kurma ve Açma tanımlayabilmektesiniz. Bir işyerinizin olduğunu düşünelim işyerimizi çalışma saatleri 08.30-18.00 dir. Uygulama üzerinden 08.30 alarmınızı devrde dışı, 18.00 da ise alarmınızı aktif durumunda ayarladığınızda hergün belirlenen saatler alarmını aktif ve pasif hale otomatik hale gelmektedir.

  Log Kaydı

  Log Kaydı
  Son yapılan 100 işlemin bilgisini görebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne yaptığını, önceki oluşan alarmları ve alarma erişen kişileri görebilmektesiniz. Bu özellik ile Çalışanlarınızın işyerinizi hangi saatte açtığını hangi saatte kapatığını online olarak ve geçmişinide kullanarak bir nevi Personle takip sistemi olarak kullanabilmektesiniz..


  Kurma / Açma Raporu

  Kurma / Açma Raporu
  Sistem Kurma/Açma bilgilerini rapor halinde görebilirsiniz.

  Durum Sorgulama

  Durum Sorgulama
  Uygulamamız üzerinden tek bir tuşla Sistemin Kurulu olup olmadığını, Akü & Elektrik durumunu, sistem saatini ve varsa alamr paneli üzerindeki hataları görebilmektesiniz.


  Alarm Durumunda Arama

  Alarm Durumunda Arama
  Sistem alarm durumunda hem arama yapar hemde cep telefonunuza bildirim gönderir. Aynı anda belirlemiş olduğunuz AHM hizmet merkezinide otomatik olarak bilgilendirme yapmaktadır. Panelimiz toplamda 8 adet aranılacak telefon numarası tanımlanmaktadır. Her tanımlanan numarayı PSTN/GSM/GSM (SMS) şeklinde tercihlerde bulunabilirsiniz..

  Çoklu Dil Desteği

  Çoklu Dil Desteği
  Alarm Sistemini Türkçe veya İngilizce olarak kullanabilirsiniz.


  Led Durum Işığı

  Led Durum Işığı
  Dahili led durum ışığı dokunmatik klavyeye dokunulduğunda otomatik olarak kapanır.

  Akü Durumu

  Akü Durumu
  Elektrik kesintilerinde veya akünüz zayıfladığında panel sizi SMS göndererek veya Telefonla arayarak elektriğinizin kesildiğini, tekrar geldiğinde elektriğinizin geldiğini bildirmektedir. İsterseniz bu durumu pasifleştirebilirsiniz..


  Kapı Açık/Kapalı Uyarısı

  Kapı Açık/Kapalı Uyarısı
  Kapı veya pencereniz açıkken sizi uyararak alarmınızı kurmanıza izin vermez. Bu özelliği aktif ettiğinizde alarmınızı yanlışlıkla pencereleriniz açık durumda iken alarmınızı kurmanıza izin vermez. Dolaysıyla tüm pencerelerinizin kapalı olduğunu kolaylıkla anlayabilmektesiniz.

  Kablolu Zone (Bölge) Sayısı

  Kablolu Zone (Bölge) Sayısı
  Panelimiz 8 Kablolu Zone (Bölge) Desteklemektedir.


  Kablosuz Zone (Bölge) Sayısı

  Kablosuz Zone (Bölge) Sayısı
  Panelimiz 16 Adet Kablosuz Zonu (Bölge) Desteklemektedir. 48 adet kablosuz dedektör tanıtabilirsiniz.

  Kapı Çanı

  Kapı Çanı
  Panelimizde kapı çanı özelliği bulunmaktadır. Bu fonksiyonumuz Kapı / Pencerelerinize takılan  manyetik kontakların veya Hareket dedektörlerin kodlanmasını kapı çanı olarak tanıtıldığında İşyerinize yada evinize biri geldiğinde alarm paneliniz Din Don şeklinde sesli uyarı vermektedir. Bu özellik marketlerde ofislerde birilerin içeri girdiğinden haberdar olmak için tasarlanmış bir fonksiyondur.


  Linkage Özelliği (Bağlantılandırma)

  Linkage Özelliği (Bağlantılandırma)
  Linkage özelliği kullanabilmeniz için Akılı Prize ihtiyacınız vardır. Akıllı prizinizin olduğunu düşünelim, alarm anında akıllı prizinize takılı olan Projektörünüz (alarm anında çalışması istediğiniz herhangi bir cihazda olabilir.) direk devreye girerek hem hırsızların hemde çevrenin dikkatini çekerek hırsızlığın sonlandırılmasında yardımcı olur. Alarm anında İstediğiniz bölgeye farklı cihazların çalışmasını sağlayabilirsiniz..

  Uzaktan Kumanda

  Uzaktan Kumanda
  Panelimize 8 adet kumanda tanıtılabilir. Panel üzerinde ücretsiz olarak 2 kumandasıyla birlikte gelmektedir..


  Keypad Bağlanabilir

  Extra Keypad Özelliği
  İstenilen yere  Kablolu & Kablosuz KeyPad bağlanılabilir. Otomatik olarak paneliniz ile haberleşir. Alarmını Kurma/Açma ve Programlamasınıda keypad üzerinden yapılabilmektedir. Programlama özelliği Sadece Kablolu Keypad kUllanıldığında Yapar. (2545/2646 Panellerde)

   

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: